A je to tady - 11. května od 13:00 hodin - OTEVÍRÁME

Je třeba dodržovat přísná hygienická pravidla.

Do všech knihoven je prozatím povolen vstup omezeně v rouškách, u vchodu byste měli mít k dispozici desinfekční prostředek k očištění rukou. Knihy, které přinesete, budou odloženy knihovnicí na hromádku a budou procházet dvoudenní karanténou, v naší knihovně i ozónováním. Vydávány budou prozatím bez možnosti vašeho osobního výběru přímo v regálech. Ještě není možné v knihovně posedět ve čtenářském koutku anebo využívat PC stanic veřejného internetu. Přesto všechno věřím, že návštěva knihovny pro vás bude obohacující.

Stále pro vás platí nabídka, že knihy, které vyberete z pohodlí vašeho domova třeba z katalogu přístupného na stránkách naší knihovny, vám přivezeme domů. Seznamy požadavků na knihy můžete zatelefonovat, poslat SMS nebo e-mailovou zprávu. Můžete ponechat výběr knih na nás;-). Kontaktujte nás na telefonu: 605 209 974, e-mail: knihovna@halenkovice.cz. Těšíme se na brzkou viděnou.